صفحه اصلی
نما
چرا پما

چرا PMA؟

شرکت پیشگامان معماری آریا (PMA) شرکتی است که طیف وسیعی از محصولات و خدمات را در زمینه‌ی صنعت سرامیک با بیش از صد متخصص دربردارد. عرضه سرامیک اسلب پرسلانی و تولید مواد شیمیایی ساختمان محور فعالیت‌های مجموعه‌ی PMA طبق آخرین پیشرفت‌های علمی در حال حاضر است.

بر این مبنا شرکت PMA برای نمای ساختمان با نصب خشک، سرامیک پرسلانی عرضه می‌کند؛ این محصولات کاربردهای زیادی برای صنعت ساختمان دارند .در حقیقت،  این شرکت نقش مشاور و طراح را برای مشتریان، سازندگان، پیمانکاران ایفا می‌کند‌.

این محصولات متنوع، با در نظر گرفتن کیفیت، به سازندگان و معماران امکان خلق زیبایی با تمام جزییات با قطعاتی را می‌دهد که دوام و استقامت بالایی دارند. با این حال، نصب خشک را برای نواحی بزرگ با شیوه‌ای سطح بالا فراهم می‌کند.
گفتنی است کارمندان مجموعه‌ی PMA همگی از بین افراد نخبه و فارغ‌التحصیلانِ بهترین دانشگاه‌های ایران و جهان انتخاب شده‌اند و آنها در رویه‌های فروش و نیز رفع کلیه‌ی مشکلات فنی بسیار ماهر هستند. همه‌ی محصولات شرکت PMA طبق شیوه‌ی OEM تولید می‌شوند و تیم QC اختصاصی این شرکت، تضمین کیفیت را طی مراحل تولید و تنظیم کنترل می‌کند. علاوه بر این، شرکت PMA با پرسنل حرفه ای از طراحان و مهندسان افراد نخبه ، همواره در صدد ارائه محصولات و خدمات برتر به مشتریان خود برای خلق نمای بی‌نظیر است.

این سازمان با ۲۹ شوروم و نماینده فعال در سرتاسر کشورهای ایران، عراق، امارات متحده عربی، پاکستان، آذربایجان و کره جنوبی آماده‌ی ارائه محصولات و خدمات ممتاز در سطح بین‌المللی است.