صفحه اصلی
درباره ما
درباره ما

شرکت پیشگامان معمارى آریا در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. این شرکت سه سال بعد با ثبت برند انحصارى PMA تولید اسلب‌های پرسلانی فول‌بادی را به صورت (ORIGINAL EQUIPMENT MANUFACTURE) OEM آغاز و محصولات تولیدی خود را به بازارهاى داخلى و خارجى عرضه نمود.

سازمان

با اعتقاد به سرمایه‌گذارى در نیروى انسانى، تیم فروش شرکت متشکل از مهندسین عمران در مقاطع کارشناسى و کارشناسی ارشد داراى تجربه اجرایى بوده و در دوره‌هاى مختلف آموزش دیده‌اند. این تیم جوان و پرانرژى و با تجربه توسط واحدهاى پشتیبانى فروش، آموزش، تحقیقات، پشتیبانى فنى، RMD و باشگاه مشتریان حمایت می‌گردند.

بازاریابى

با ارتباط گسترده با شرکت‌هاى مشاور، دفاتر طراحى معتبر و تراز اول کشور، شرکت‌هاى معظم پیمانکارى و پروژه‌هاى بزرگ ملى شناخت کاملى از نیاز مشتریان کسب نموده‌ایم.

طراحى محصول

بعد از مرحله شناخت نیازها، طرح‌هاى روز بازار از استودیوهاى طراحى معروف ایتالیا تهیه و با مواد اولیه مرغوب، ماشین‌آلات و تکنولوژى پیشرفته روز دنیا سفارشات تولید، نهایى می‌گردد.

تولید و کنترل کیفیت

انواع سرامیک و اسلب‌های پرسلانی فول‌بادی در سایزهای 320×160، 280×120، 240×120، 160×160، 160×80، 120×120، 120×60، 80×80، 60×60، 40×40 برای کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری، عمومی، آموزشی، بهداشتی، خدماتی و صنعتی تولید می‌گردد. واحد QC در مراحل مختلف تولید نظارت دقیق دارد.

گواهیها و تست ریپورتها

کلیه محصولات تولیدی دارای گواهینامه استانداردهای ملی ایران و CE اروپا می‌باشند. علاوه بر این، محصولات تولیدی به مراکز کنترل کیفی معتبر داخلی و خارجی مانند مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ایران، انستیتو SAM کشور ترکیه و آزمایشگاه CENTROCERAMICO کشور ایتالیا، MODENA CENTRO کشور ایتالیا و SEBASTIAN CARPI کشور اسپانیا به صورت ادواری ارسال، کنترل و گزارش‌های آن رکورد می‌گردد.

مشاوره و انتخاب محصول

تیم مهندسى فروش به عنوان مشاور فنى با توجه به نیاز مشترى، شرایط اجراى کار، کاربرى پروژه و مشخصات تکنیکال محصول تولیدی، در خصوص انتخاب درست مصالح به گروه‌هاى تصمیم‌گیرنده پروژه مشاوره ارائه مى‌نمایند.

پشتیبانى فنى

پس از ارسال کالا به منظور ارتقاء سطح کیفى امور اجرایى، همکاران واحد فروش با حمایت واحد پشتیبانى فنى، بازدیدهاى فنى حین اجرا، کمک‌هاى موردى، آموزش اکیپ‌هاى اجرایى و سایر خدمات را تا انتهاى پروژه فراهم مى‌آورند.

بعد از بهره برداری

پروژه‌هاى عمومى، پرترافیک و با کاربرى خاص بعد از بهره‌بردارى بازدید ادوارى شده و کمک‌هاى فنى جهت بهبود نگهدارى در حین بهره‌بردارى ارائه مى‌گردد.

مسئولیت‌های اجتماعی

PMA آموزش و یادگیری را سرلوحه مأموریت‌های خود قرار داده است. در همین راستا، این سازمان سمینارها و کارگاه‌های آموزشی مختلفی را برگزار نموده است.