پرایمر BONDING

پرایمر(آستر) پایه اکرلیک با سنگدانه‌های سیلیکا که بصورت معلق درامولسیون وجود داشته که موجب تقویت‌ چسبندگی به لایه زیرین می­گردد.

دسته‌بندی:

پرایمر PMA

موارد کاربرد:

جهت بهبود چسبندگی بر روی سطوح صاف و صیقلی مانند کاشی‌ها، سرامیک های پرسلانی، سنگ طبیعی، سطوح سیمانی و بهبود چسبندگی پلاسترهای سیمانی بر روی بسترهای بتنی، آجری و بلوک‌های بتنی در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان به کار می­رود.

ویژگی‌ها:

این محصول بصورت تک جزئی بوده و به راحتی توسط برس یا غلطک (رولر) بر روی سطوح مورد نظر اعمال می­گردد.

این پرایمر با ایجاد سطحی مضرس موجب افزایش عملکرد چسبندگی ملات­های پلیمری، پوشش­های پلاستری و ملات های خودتراز کننده می­شوند. همچنین از دیگر ویژگی های این پرایمر می­توان به جلوگیری از جذب بسیار سریع آب توسط لایه زیرساخت اشاره نمود.

شرایط نگهداری:

سطل پلاستیکی 6 کیلوگرمی

بسته‌بندی:

سطل پلاستیکی 6 کیلوگرمی

روش اجرا:

پرایمر BONDING

ظرف BONDING PRIMER را  قبل از مصرف بخوبی تکان دهید )بمنظور جلوگیری ازته­نشین شدن احتمالی در حین حمل و نقل و یا انبار) و توجه داشته باشید که این محصول بصورت تک جزئی آماده استفاده بوده و بدون رقیق کردن آن با استفاده از غلطک و یا برس روی کل سطح به صورت یکنواخت در دولایه اعمال کنید.

پس از اعمال لایه اول اطمینان حاصل نمایید که کل سطح به یک لایه کامل و نازک از محصول آغشته شده باشد و با توجه به شرایط محیطی و میزان تخلخل لایه بستر پس از گذشت حداقل 1 الی 2 ساعت لایه دوم قابل اجرا می‌باشد.

پس از خشک شدن کامل لایه دوم، تقریبا بعد از 24 ساعت، ملات چسب و یا پلاسترهای سیمانی بر روی پوشش پرایمر قابل اجرا می باشند.

توصیه‌های کاربردی و ایمنی:

این محصول بر روی سطوح در معرض رطوبت و خیس قابل استفاده نمی‌باشد.

دمای بستر و محیط باید در محدوده 5 تا 35 درجه سانتی‌گراد باشد.

در حین اجرا از تمیز بودن سطح زیر کار اطمینان حاصل نمایید.

اصافه نمودن هیچ ماده افزودنی مجاز نمی‌باشد.

در حین استفاده از دستکش استفاده شود و از تماس با پوست دست خودداری گردد.

پس از استفاده تمامی ابزارها قبل از خشک شدن بخوبی با آب شسته شوند.

تماس با ما