مگا فیکس P-55

چسب سرامیک سفید رنگ بر پایه سیمان با کارایی بالا، لغزش کاهش‌یافته و زمان مصرف افزایش‌یافته، مخصوص سنگ‌های طبیعی و سرامیک‌های پرسلانی

دسته‌بندی:

چسب کاشی و سرامیک PMA

موارد کاربرد:

چسباندن سرامیک روی کف (بدون سیستم گرمایش از کف) و دیوار در فضاهای داخلی ساختمان، چسباندن سنگ‌های طبیعی، سرامیک‌های پرسلانی، مرمر و موادی با پوشش‌های مشابه. چسباندن سرامیک در مکان‌های مرطوب مانند سرویس، حمام و …

ویژگی‌ها:

قدرت چسبندگی بالا، مقاوم در برابر تغییرات دما، مناسب برای چسباندن سرامیک‌ها بدون لغزش، زمان مصرف افزایش‌یافته

شرایط نگهداری:

12 ماه زمان مفید انبارش و نگهداری کالا در محیط‌های خشک و بدون رطوبت و در بسته‌بندی‌های استاندارد محصول (از قرار دادن بیش از 10 پاکت بر روی یکدیگر جلوگیری شود).

بسته‌بندی:

کیسه‌های 25 کیلوگرمی

روش اجرا:

مگا فیکس P-55

سطح زیرساخت باید محکم، سالم، خشک و عاری از گرد و غبار و روغن باشد. جهت کنترل نفوذپذیری و تثبیت گرد و خاک بر روی سطح از پرایمر استفاده شود. ناهمواری‌های سطح باید قبل از استفاده از چسب MEGA FIX P-55 با ملات ترمیم شود. 25 کیلوگرم از چسب MEGA FIX P-55 را در 5/ 6- 5/ 5 لیتر آب تمیز ریخته و تا بدست آمدن خمیری همگن و بدون کلوخه با میکسر با سرعت پایین مخلوط کنید. 10 – 5 دقیقه به خمیر استراحت دهید تا قوام آید. پس از یک تا دو دقیقه میکس مجدد، چسب برای استفاده آماده است. برای بدست آوردن چسبندگی بهتر ابتدا یک لایه نازک از MEGA FIX P-55 را با قسمت صاف ماله روی سرامیک ریخته و سپس با قسمت دندانه‌دار ماله آن را شیاردار کنید. سایز ماله دندانه‌دار باید متناسب با ابعاد سرامیک انتخاب شود (مطابق جدول انتخاب ماله دندانه‎‌دار)سرامیک‌ها را با فشار یکنواخت نصب کنید. جهت بدست آمدن چسبندگی بهتر می‌توانید از چکش لاستیکی استفاده کنید. شرایط نرمال نصب دمای 23 درجه سانتی‌گراد و رطوبت نسبی 50% است. شرایط آب و هوایی نامساعد(دمای بالا، رطوبت پایین، باد و …)موجب کاهش زمان استفاده و عمر مفید چسب می‌شود. اگر فاصله زمانی نصب بیشتر از 30 دقیقه شد، چسب را تراشیده و دور بریزید. جهت چسباندن سرامیک‌های 40× 40 و بزرگ‌تر، چسب MEGA FIX P-55 علاوه بر سطح، در پشت سرامیک نیز اعمال شود (روش ترکیب شده)

توصیه‌های کاربردی و ایمنی:

در شرایط آب و هوایی نامساعد مانند گرمای زیاد (بیش از 35 درجه سانتی‌گراد)، باد شدید یا تابش مستقیم آفتاب از مصرف چسب خودداری شود. در شرایط جوی که احتمال یخ زدگی در 24 ساعت اول نصب وجود دارد، از محصول استفاده نشود. از اضافه کردن هرگونه مواد غیر و افزودنی‌هایی که در دستورالعمل ذکر نشده است جدا خودداری فرمایید. محصول را دقیقا با نسبت‌های اختلاط و در زمان‌های مشخص شده آماده کنید. مواد آماده شده و استفاده شده قبلی را به مخلوط جدید اضافه نکنید. تمام ابزارها را بعد از استفاده و قبل از خشک شدن با آب تمیز بشویید. دور از دسترس کودکان نگهدارید. گرد چسب را تنفس نکنید. جهت حفظ ایمنی و محافظت از دست‌ها و صورت از دستکش, عینک و لباس محافظ استفاده کنید.

تماس با ما